
Sale
B210-01 10 Inch Dance Box BT 5.1 Rechargeable RGB LED
Original price was: $116.00.$92.00Current price is: $92.00.
The 10″” portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 30-50W output power, BT V5.0, 12V/14AH battery, 2 wireless mics, RGB LED lights. Ideal for karaoke, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $178.00.$142.00Current price is: $142.00.
We accept

| Use | HOME THEATRE, Portable Audio Player, mobile phone, Karaoke Player, Computer, Stage, Outdoor, Party |
| output power | 30-50W |
| frequency range | 20 Hz-20 kHz |
| Impedance | 8Ω |
| woofer size/full-range size | 10″ |
| number of loudspeaker enclosure | 1 |
| channels | 2 (2.0) |
| Connection | Wired+wireless dual mode |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.0 |
| Waterproof Standard | No |
| estimated battery life | 3-5 hours |
| power source | Rechargeable Battery |
| cabinet material | Plastic |
| Audio Crossover | Two-way |
| tweeter size | 0.75″ |
| built-in microphone | Yes |
| support app | No |
| voice control | No |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | With 2 microphone |
| feature | None |
| led lighting | RGB |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | MP3 |
| battery charging time | 3-5 hours |
| pmpo | 100-300W |
| Battery Capacity | 3000-5000mah |
| Battery Capacity(mAh) | 3000-5000mah |
| support microphone | Support wireless connection |
| private mold | Yes |
| brand name | NDR |
| display screen | Yes |
| model number | NDR-1810 |
| battery | Yes |
| Product name | Karaoke Speaker |
| Battery | 12V/14AH |
| Style | Fashionable |
| Feature | Portable Durable High Quality Multi-purpose Professional |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $116.00.$92.00Current price is: $92.00.

Sale
Original price was: $84.00.$67.00Current price is: $67.00.

Sale
Original price was: $94.00.$75.00Current price is: $75.00.

Sale
Original price was: $110.00.$88.00Current price is: $88.00.