
Sale
NDR-2102 12 Inch Portable Speaker BT 5.1 RGB LED TF Card
Original price was: $156.00.$124.00Current price is: $124.00.
The 12″” portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 80W output power, BT V5.0, 12V/7AH battery, 2 wireless mics, RGB LED lights. Ideal for karaoke, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $152.00.$121.00Current price is: $121.00.
We accept

| Use | HOME THEATRE, Portable Audio Player, mobile phone, Karaoke Player, Computer, Stage, Outdoor, Party |
| output power | 80W |
| frequency range | 20 Hz-20 kHz |
| woofer size/full-range size | 12″ |
| number of loudspeaker enclosure | 1 |
| channels | 2 (2.0) |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.0 |
| estimated battery life | 3-5 hours |
| power source | Battery, AC, DC |
| cabinet material | Plastic |
| tweeter size | Horn Tweeter |
| built-in microphone | Yes |
| support app | No |
| voice control | No |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | With 2 microphone |
| feature | None |
| led lighting | RGB |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | MP3 |
| battery charging time | 3-5 hours |
| pmpo | >1000W |
| support microphone | Support wireless connection |
| private mold | Yes |
| brand name | NDR |
| display screen | Yes |
| model number | NDR-1270 |
| battery | Yes |
| Product name | Karaoke Speaker |
| Battery | 12V/7AH |
| Style | Fashionable |
| Feature | Portable Durable High Quality Multi-purpose Professional |
| Delivery Time | 35 Days |
| Samples | Accept Sample |
| Supply Ability | 46800 sets/month |
| Payment | TT |
| Port | Guangzhou or Shenzhen |
| Packing | Carton or Color Box |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $156.00.$124.00Current price is: $124.00.

Sale
Original price was: $184.00.$147.00Current price is: $147.00.

Sale
Original price was: $64.00.$51.00Current price is: $51.00.

Sale
Original price was: $148.00.$118.00Current price is: $118.00.