
Sale
B212-01 12 Inch Laptop Speaker BT 5.1 Rechargeable RGB LED
Original price was: $134.00.$107.00Current price is: $107.00.
The 12″” portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 0-5W output power, BT V5.1, 1 wireless mic, RGB LED lights, TF/USB. Ideal for karaoke, home theater, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $48.00.$38.00Current price is: $38.00.
We accept

| Use | HOME THEATRE, Portable Audio Player, mobile phone, Karaoke Player, Computer |
| output power | 0-5W |
| frequency range | 20 Hz-20 kHz |
| Impedance | 4Ω |
| woofer size/full-range size | 12″ |
| number of loudspeaker enclosure | 1 |
| channels | 1 |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.1 |
| Waterproof Standard | Other |
| estimated battery life | 3-5 hours |
| power source | Rechargeable Battery |
| Audio Crossover | Two-way |
| built-in microphone | Yes |
| support app | Yes |
| voice control | No |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | With 1 microphone |
| feature | Radio, Karaoke, LED Flashing light, colorful LED light |
| led lighting | RGB |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | AAC |
| battery charging time | 1-3 hours |
| pmpo | 100-300W |
| Battery Capacity | <200mah |
| Battery Capacity(mAh) | 3000-5000mah |
| support microphone | No |
| private mold | Yes |
| brand name | NDR |
| display screen | No |
| model number | P12 |
| battery | Yes |
| Connectivity | AUX |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $134.00.$107.00Current price is: $107.00.

Sale
Original price was: $174.00.$139.00Current price is: $139.00.

Sale
Original price was: $56.00.$44.00Current price is: $44.00.

Sale
Original price was: $152.00.$121.00Current price is: $121.00.