
Sale
NDR-P12 12 Inch Computer Speaker BT 5.1 Rechargeable RGB LED
Original price was: $48.00.$38.00Current price is: $38.00.
The 12″” portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 100W output power, BT V5.0, 2 wireless mics, RGB LED lights, TF/USB. Ideal for karaoke, parties, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $376.00.$300.00Current price is: $300.00.
We accept

| Use | HOME THEATRE, Portable Audio Player, Stage, karaoke player, party |
| output power | 100W |
| frequency range | 20 Hz-20 kHz |
| woofer size/full-range size | 12″ |
| number of loudspeaker enclosure | 1 |
| channels | 2 (2.0) |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.0 |
| Waterproof Standard | No |
| estimated battery life | 3-5 hours |
| power source | Battery |
| Audio Crossover | Two-way |
| built-in microphone | Yes |
| support app | No |
| voice control | Yes |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | With 2 microphone |
| feature | Colorful LED Light |
| led lighting | RGB |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | MP3 |
| battery charging time | 3-5 hours |
| pmpo | 1000W |
| Battery Capacity | 14AH |
| Battery Capacity(mAh) | 200-500mah |
| support microphone | Support wireless connection |
| private mold | Yes |
| brand name | NDR |
| display screen | Yes |
| battery | Yes |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $48.00.$38.00Current price is: $38.00.

Sale
Original price was: $186.00.$148.00Current price is: $148.00.

Sale
Original price was: $64.00.$51.00Current price is: $51.00.

Sale
Original price was: $56.00.$44.00Current price is: $44.00.