
Sale
NDR-822 8 Inch Karaoke Speaker BT 5.1 Rechargeable RGB LED
Original price was: $82.00.$65.00Current price is: $65.00.
The 8″” portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 30-50W output power, BT V5.1, 7.4V/5400mah battery, 2 wireless mics, RGB LED lights. Ideal for karaoke, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $92.00.$73.00Current price is: $73.00.
We accept

| Use | HOME THEATRE, Portable Audio Player, mobile phone, Karaoke Player, Computer, Stage, Outdoor, Party |
| output power | 30-50W |
| frequency range | 20 Hz-20 kHz |
| Impedance | 4Ω |
| woofer size/full-range size | 8″ |
| number of loudspeaker enclosure | 1 |
| channels | 2 (2.0) |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.1 |
| Waterproof Standard | No |
| estimated battery life | 5-10 hours |
| Audio Crossover | Two-way |
| built-in microphone | Yes |
| support app | No |
| voice control | No |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | With 2 microphone |
| feature | colorful LED light |
| led lighting | RGB |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | MP3 |
| battery charging time | 3-5 hours |
| pmpo | 100-300W |
| Battery Capacity | 5000-8000mah |
| Battery Capacity(mAh) | 5000-10000mAh |
| support microphone | Support wireless connection |
| private mold | Yes |
| brand name | NDR |
| display screen | Yes |
| model number | NDR-815 |
| battery | Yes |
| Product name | Karaoke Speaker |
| Battery | 7.4V/5400mah |
| Style | Fashionable |
| Feature | Portable Durable High Quality Multi-purpose Professional |
| Delivery Time | 35 Days |
| Samples | Accept Sample |
| Supply Ability | 46800 sets/month |
| Payment | TT |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $82.00.$65.00Current price is: $65.00.

Sale
Original price was: $50.00.$40.00Current price is: $40.00.

Sale
Original price was: $126.00.$100.00Current price is: $100.00.

Sale
Original price was: $80.00.$64.00Current price is: $64.00.