
Sale
JBR-1510 15 Inch Club Speaker BT 5.1 Rechargeable RGB LED
Original price was: $160.00.$128.00Current price is: $128.00.
The 15”” portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 100-300W output power, BT V5.1, 12V 14Ah battery, 2 wireless mics, RGB LED lights. Ideal for karaoke, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $176.00.$140.00Current price is: $140.00.
We accept

| Use | HOME THEATRE, Portable Audio Player, mobile phone, Karaoke Player, Computer, Stage, Outdoor, Party |
| output power | 100-300W |
| frequency range | 2khz-20KHZ |
| woofer size/full-range size | 15” |
| number of loudspeaker enclosure | 1 |
| channels | 2 (2.0) |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.1 |
| Waterproof Standard | No |
| estimated battery life | 5-10 hours |
| Audio Crossover | Two-way |
| built-in microphone | Yes |
| support app | No |
| voice control | No |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | With 2 microphone |
| feature | None |
| led lighting | RGB |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | MP3 |
| battery charging time | 3-5 hours |
| pmpo | 300-500W |
| Battery Capacity | >10000mah |
| Battery Capacity(mAh) | over 10000mAh |
| support microphone | Support wireless connection |
| private mold | Yes |
| brand name | NDR |
| display screen | Yes |
| model number | NDR-515 |
| battery | Yes |
| Product name | Karaoke Speaker |
| Battery | 12V 14Ah |
| Style | Fashionable |
| Feature | Portable Durable High Quality Multi-purpose Professional |
| Delivery Time | 35 Days |
| Samples | Accept Sample |
| Supply Ability | 46800 sets/month |
| Payment | TT |
| Port | Guangzhou or Shenzhen |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $160.00.$128.00Current price is: $128.00.

Sale
Original price was: $80.00.$64.00Current price is: $64.00.

Sale
Original price was: $68.00.$54.00Current price is: $54.00.

Sale
Original price was: $72.00.$57.00Current price is: $57.00.