
Sale
NDR-1806 6 Inch HIFI Speaker BT 5.0 RGB LED TF Card
Original price was: $76.00.$60.00Current price is: $60.00.
This portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 30-50W output power, BT V5.1, 1 wireless mic, RGB LED lights, TF/USB. Ideal for karaoke, outdoor events, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $56.00.$44.00Current price is: $44.00.
We accept

| Use | Computer, HOME THEATRE, Karaoke Player, mobile phone, Other, Outdoor, Party |
| output power | 30-50W |
| frequency range | 20 Hz-20 kHz |
| Impedance | 4Ω |
| number of loudspeaker enclosure | 1 |
| channels | 2 (2.0) |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.1 |
| Waterproof Standard | Other |
| estimated battery life | 3-5 hours |
| power source | Rechargeable Battery |
| cabinet material | Plastic |
| Audio Crossover | Two-way |
| tweeter size | 1.2″ |
| built-in microphone | No |
| support app | Yes |
| voice control | No |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | With 1 microphone |
| feature | colorful LED light, Karaoke, LED Flashing light, Radio |
| led lighting | RGB |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | MP3 |
| battery charging time | 3-5 hours |
| pmpo | 50-100W |
| Battery Capacity | 3000-5000mah |
| Battery Capacity(mAh) | 3000-5000mah |
| support microphone | Support wireless connection |
| private mold | Yes |
| brand name | NDR |
| display screen | Yes |
| model number | K6 |
| battery | Yes |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $76.00.$60.00Current price is: $60.00.

Sale
Original price was: $80.00.$64.00Current price is: $64.00.

Sale
Original price was: $44.00.$35.00Current price is: $35.00.

Sale
Original price was: $52.00.$41.00Current price is: $41.00.