
Sale
NDR-V8 8 Inch Computer Speaker BT 5.1 Rechargeable RGB LED
Original price was: $84.00.$67.00Current price is: $67.00.
The 8″” portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 50-100W output power, BT V5.1, 12V/4.5A battery, 1 wireless mic, RGB LED lights. Ideal for karaoke, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $50.00.$40.00Current price is: $40.00.
We accept

| Use | HOME THEATRE, Portable Audio Player, mobile phone, Karaoke Player, Computer, Stage, Outdoor, Party |
| output power | 50-100W |
| frequency range | 20 Hz-20 kHz |
| woofer size/full-range size | 8″ |
| number of loudspeaker enclosure | 1 |
| channels | 2 (2.0) |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.1 |
| Waterproof Standard | No |
| estimated battery life | 5-10 hours |
| Audio Crossover | Two-way |
| built-in microphone | No |
| support app | No |
| voice control | No |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | With 1 microphone |
| feature | colorful LED light |
| led lighting | RGB |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | MP3 |
| battery charging time | 3-5 hours |
| pmpo | 300-500W |
| Battery Capacity | >10000mah |
| support microphone | Support wireless connection |
| private mold | Yes |
| brand name | NDR |
| display screen | Yes |
| model number | NDR-K88 |
| battery | Yes |
| Product name | Karaoke Speaker |
| Battery | 12V/4.5A |
| Style | Fashionable |
| Feature | Portable Durable High Quality Multi-purpose Professional |
| Delivery Time | 35 Days |
| Samples | Accept Sample |
| Supply Ability | 78000 sets/month |
| Payment | TT |
| Port | Guangzhou or Shenzhen |
| Packing | Carton or Color Box |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $84.00.$67.00Current price is: $67.00.

Sale
Original price was: $142.00.$113.00Current price is: $113.00.

Sale
Original price was: $14.00.$11.00Current price is: $11.00.

Sale
Original price was: $150.00.$120.00Current price is: $120.00.