
Sale
NDR-Q69A 6 Inch Small Speaker BT 5.0 RGB LED TF Card
Original price was: $48.00.$38.00Current price is: $38.00.
The 6.5″” portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 30-50W output power, BT V5.0, 3.7V/4500MAH battery, RGB LED lights, TF/USB. Ideal for karaoke, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $64.00.$51.00Current price is: $51.00.
We accept

| Use | HOME THEATRE, Portable Audio Player, mobile phone, Karaoke Player, Computer, Stage, Outdoor, Party |
| output power | 30-50W |
| frequency range | 20 Hz-20 kHz |
| Impedance | 8Ω |
| woofer size/full-range size | 6.5″ |
| number of loudspeaker enclosure | 1 |
| channels | 2 (2.0) |
| Connection | Wired+wireless dual mode |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.0 |
| Waterproof Standard | No |
| estimated battery life | 3-5 hours |
| power source | Rechargeable Battery |
| Audio Crossover | Two-way |
| tweeter size | 2.5″ |
| built-in microphone | Yes |
| support app | No |
| voice control | No |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | No |
| feature | None |
| led lighting | RGB |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | MP3 |
| battery charging time | 3-5 hours |
| pmpo | 50-100W |
| Battery Capacity | 3000-5000mah |
| Battery Capacity(mAh) | 3000-5000mah |
| support microphone | Support wired connection |
| private mold | Yes |
| brand name | ndr |
| display screen | Yes |
| model number | NDR-Q66 |
| battery | Yes |
| Product name | Karaoke Speaker |
| Battery | 3.7V/4500MAH |
| Style | Fashionable |
| Feature | Portable Durable High Quality Multi-purpose Professional |
| Delivery Time | 35 Days |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $48.00.$38.00Current price is: $38.00.

Sale
Original price was: $244.00.$195.00Current price is: $195.00.

Sale
Original price was: $80.00.$64.00Current price is: $64.00.

Sale
Original price was: $52.00.$41.00Current price is: $41.00.