
Sale
NDR-X910 10 Inch Karaoke Speaker BT 5.1 Rechargeable RGB LED
Original price was: $84.00.$67.00Current price is: $67.00.
The Other” portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 50-100W output power, BT V5.1, 2 wireless mics, RGB LED lights, TF/USB. Ideal for karaoke, parties, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $152.00.$121.00Current price is: $121.00.
We accept

| Use | HOME THEATRE, Portable Audio Player, Karaoke Player, Party, Stage |
| output power | 50-100W |
| frequency range | 100HZ-20KHZ |
| Impedance | 8Ω |
| woofer size/full-range size | Other |
| number of loudspeaker enclosure | 1 |
| channels | 3 (2.1) |
| Connection | Wireless |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.1 |
| Waterproof Standard | No |
| estimated battery life | 5-10 hours |
| power source | Rechargeable Battery |
| cabinet material | Wood |
| Audio Crossover | Two-way |
| tweeter size | 2.5″ |
| built-in microphone | Yes |
| support app | No |
| voice control | No |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | With 2 microphone |
| feature | Phone Function |
| led lighting | No Light |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | MP3 |
| battery charging time | 3-5 hours |
| pmpo | 50-100W |
| Battery Capacity | >10000mah |
| Battery Capacity(mAh) | 5000-10000mAh |
| support microphone | Support wireless connection |
| private mold | Yes |
| brand name | NDR |
| display screen | Yes |
| model number | NDR-515 |
| battery | Yes |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $84.00.$67.00Current price is: $67.00.

Sale
Original price was: $94.00.$75.00Current price is: $75.00.

Sale
Original price was: $138.00.$110.00Current price is: $110.00.

Sale
Original price was: $110.00.$88.00Current price is: $88.00.