
Sale
NDR-1098 8 Inch Wireless Speaker RGB LED Remote
Original price was: $96.00.$76.00Current price is: $76.00.
The 8″” portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 50-100W output power, BT V5.3, 12V/4.5A battery, 2 wireless mics, RGB LED lights. Ideal for karaoke, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $106.00.$84.00Current price is: $84.00.
We accept

| Use | HOME THEATRE, Portable Audio Player, mobile phone, Karaoke Player, Computer, Stage, Outdoor, Party |
| output power | 50-100W |
| frequency range | 20 Hz-20 kHz |
| woofer size/full-range size | 8″ |
| number of loudspeaker enclosure | 1 |
| channels | 2 (2.0) |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.3 |
| Waterproof Standard | No |
| estimated battery life | 3-5 hours |
| power source | Rechargeable Battery |
| Audio Crossover | Two-way |
| built-in microphone | Yes |
| support app | No |
| voice control | No |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | With 2 microphone |
| feature | None |
| led lighting | RGB |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | MP3 |
| battery charging time | 3-5 hours |
| pmpo | >800W |
| Battery Capacity | 3000-5000mah |
| Battery Capacity(mAh) | 3000-5000mah |
| support microphone | Support wireless connection |
| private mold | Yes |
| brand name | NDR |
| display screen | Yes |
| model number | NDR-810 |
| battery | Yes |
| Product name | Karaoke Speaker |
| Battery | 12V/4.5A |
| Style | Fashionable |
| Feature | Portable Durable High Quality Multi-purpose Professional |
| Delivery Time | 35 Days |
| Samples | Accept Sample |
| Supply Ability | 46800 sets/month |
| Payment | TT |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $96.00.$76.00Current price is: $76.00.

Sale
Original price was: $16.00.$12.00Current price is: $12.00.

Sale
Original price was: $142.00.$113.00Current price is: $113.00.

Sale
Original price was: $14.00.$11.00Current price is: $11.00.