
Sale
NDR-H08 8 Inch PC Speaker BT 5.0 Rechargeable RGB LED
Original price was: $86.00.$68.00Current price is: $68.00.
The 10″” portable Bluetooth speaker delivers powerful, room-filling sound for any gathering. With robust construction and advanced audio technology, it features 30-50W output power, BT V5.0, 2 wireless mics, RGB LED lights, TF/USB. Ideal for karaoke, home theater, this speaker brings exceptional audio to every event.
Original price was: $34.00.$27.00Current price is: $27.00.
We accept

| Use | HOME THEATRE, Portable Audio Player, mobile phone, Karaoke Player, Computer, Stage, Other |
| output power | 30-50W |
| frequency range | 20hz-2khz |
| Impedance | 4Ω |
| woofer size/full-range size | 10″ |
| channels | 1 |
| Connection | Wireless |
| bluetooth standard | Bluetooth v5.0 |
| Waterproof Standard | Other |
| estimated battery life | 5-10 hours |
| power source | Rechargeable Battery |
| cabinet material | Plastic |
| Audio Crossover | Two-way |
| tweeter size | 1.25″ |
| built-in microphone | Yes |
| support app | Yes |
| voice control | No |
| remote control | Yes |
| with handheld microphone | With 2 microphone |
| feature | Karaoke, Radio, LED Flashing light |
| led lighting | RGB |
| support memory card | Yes |
| supported audio codecs | MP3 |
| battery charging time | 3-5 hours |
| pmpo | 30-50W |
| Battery Capacity | 3000-5000mah |
| Battery Capacity(mAh) | 3000-5000mah |
| support microphone | Support wireless connection |
| private mold | Yes |
| brand name | NDR |
| display screen | Yes |
| model number | F88 |
| battery | Yes |
Free shipping over $ 120
Delivers in: 3-7 Working Days

Sale
Original price was: $86.00.$68.00Current price is: $68.00.

Sale
Original price was: $80.00.$64.00Current price is: $64.00.

Sale
Original price was: $126.00.$100.00Current price is: $100.00.

Sale
Original price was: $180.00.$144.00Current price is: $144.00.